Yangın Pompası


MG Teknik Makina ile ihtiyaç duyulabilinecek tüm debi ve basınç aralıklarında sisteminizi destekleyebilecek, bir yangın pompası ve arzu ettiğiniz performansı sağlaya bilirsiniz.


EATON Kontrol Panosu


MG Teknik Makina, Distribütör'ü olduğu EATON kontrol panellerinin devreye alınarak, gerekli test prosedürleri uygulanarak sistemin çalışır halde kullanıcıya teslimini sağlar.Ayrıca gerekli yedek parça teminleri stoklarımızdan sağlanmaktadır.


Vana Grubu


Vana Grubu; MG Teknik Makina, yangın sistemleri ekipmanlarını, ülkemizde temsilciliğini yaptığı, konusunda en üstün teknolojiye sahip uluslararası firmalardan sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra güncel stok politikamız sayesinde hızlı yedek parça ve malzeme temini hizmeti verebilmekteyiz.


Köpüklü Söndürme Sistemleri


Köpüklü Söndürme Sistemi Depolama alanları, Rafineriler, Plastik ve Boya üretim alanları gibi yüksek riske sahip yanıcı maddelerde ve toksit patlayıcı gazların söndürülmesinde köpükle sistem size en güvenilir koruma sağlar.


Gazlı ve Davlumbaz Söndürme Sistemleri


Hassas teknoloji, objeler ve özel alanların korunmasında ihtiyaç duyulan gazlı söndürme sistemleri, MG Teknik Makina ile en doğru ve ekonomik çözümleri bula bilirsiniz.


Teknik Bakım


MG Teknik Makina, Montajı yapılan yangın koruma sistemlerinin, devreye alma testi prosedürleri uygulanarak, fonksiyon testleri gerçekleştirilir ve sistemler çalışır halde kullanıcıya teslim edilir. Yapılarda kurulmuş olan yangın korunum sistemlerinin uzun yıllar verimli bir şekilde ve aksamada çalışabilmesi için, kontrata bağlı periyodik bakım hizmeti vermekteyiz.


Proje Tasarım


MG Teknik Makina Yapıların kurulması tasarlanan yangın korunum sistemlerini uzman mühendis kadromuzla, güncel hesap ve dizayn yazılımları desteğiyle, önde gelen ve saygın uluslararası yangın standartlarına göre projelendirmekteyiz