Hizmetlerimiz


MG Teknik Makina, konusunda aşağıdaki faaliyet alanlarında hizmet vermektedir.

Servis ve Peryodik Bakım: Tesis ve Yapılarda kurulmuş olan yangın korunum sistemlerinin uzun yıllar verimli bir şekilde ve ihtiyaç durumunda aksamada çalışabilmesi için, peryodik bakım hizmeti vermekteyiz.

Devreye Alma: MG Teknik Makina, uzman mühendis ve teknik ekibi tarafından satışını yaptığımız sistem ekipmanlarının montajı için gerekli süpervizörlük hizmeti ve devreye alma test prosedürlerini uygulayarak, sistem çalışır halde kullanıcıya teslim edilmektedir.

Danışmanlık:Yapıların risk sınıfının belirlenmesi, yangın senaryolarının oluşturulması, uygun sistem seçimi ve yangına karşı alınması gereken önlemler konusunda müşterilerimize uluslararası standartta danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Malzeme Temini: MG Teknik Makina; Yangın söndürme - Algıla sistemleri ve Teknik malzemeler konularında ülkemizde temsilciliğini yaptığı, konusunda en üstün teknolojiye sahip uluslararası firmalardan sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra güncel stok politikamız sayesinde hızlı yedek parça ve malzeme temini hizmeti verebilmekteyiz.

Projelendirme: Yapılarında kurulması tasarlanan yangın korunum sistemlerini uzman mühendis kadromuzla, güncel dizayn yazılımları desteğiyle, uluslararası yangın standartlarına göre projelendirmekteyiz.